نتایج قرعه کشی واحدطراحی

نتایج قرعه کشی واحد طراحی سایت اروم نت

برندگان قرعه کشی ویژه مشتریان :

۱- جناب دکتر *** اصغری برنده کمک هزینه سفر مشهد مقدس با اعضای خانواده

سایر برندگان به دلیل تعداد زیاد آنها اعلام نمی شود و از طریق تماس تلفنی به برندگان اعلام خواهد شد.

 

برندگان قرعه کشی نمایندگان و بازریابان :

۱-*** معراج برنده کمک هزینه سفر به کیش با اعضای خانواده

سایر برندگان از طریق تماس تلفنی اعلام خواهند شد.

 

لازم یه ذکر است که بعد از اطلاع از برنده شدن هر فرد تا تاریخ ۹۴/۰۳/۰۱ مهلت دارد تا با مراجعه و تماس واحد طراحی سایت اروم نت جوایز خود را دریافت نماید در غیر این صورت جایزه به وی تعلق نخواهد گرفت.

سایر

قرعه کشی بزرگ واحد طراحی اروم نت برای مشتریان ، نمایندگان و بازاریابان

واحد طراحی اروم نت جهت حمایت از مشتریان و نمایندگان و بازاریابان خود طرح بزرگ قرعه کشی واحد طراحی اروم نت را راه اندازی کرده است که جوایز نفیس و میلیونی را در بر دارد :

کمک هزینه سفر به مشهد مقدس – کمک هزینه سفرهای تفریحی – جوایز نقدی – پشتیبانی رایگان وبسیاری دیگر از جوایز نقدی و غیر نقدی

۱- قرعه کشی ویژه مشتریان :

در این طرح مشتریان با عقد قرار داد همکاری جهت طراحی سایت و … و یا پشتیبانی سالانه خود با واحد طراحی سایت اروم نت به ازای هر هشتصدهزار تومان یک امتیاز دریافت می کنند و در پایان در صورتی حداقل ۱ امتیاز کسب کرده باشند به صورت خودکار در قرعه کشی شرکت داده می شوند. جوایز این قرعه کشی متشکل از جوایز نقدی و غیر نقدی شامل مبالغ تعیین شده در روز قرعه کشی و غیر نقدی شامل پشتیبانی از سایت به صورت رایگان ، طراحی سایت رایگان و … می باشد. البته لازم به ذکر است که هدایای نقدی و غیر نقدی با توجه به تعداد شرکت کنندگان خواهد بود.

 

تاریخ قرعه کشی : ۱۹ دی ماه سال ۱۳۹۳ همزمان با میلاد حضرت رسول اکرم و امام جعفرصادق

۲- قرعه کشی ویژه نمایندگان و بازار یابان

در این طرح نمایندگان و بازاریابان واحد طراحی سایت به ازای معرفی پروژه اعم از طراحی ، پشتیبانی ، تبلیغات و … با مبلغ ۱ میلیون تومان یک امتیاز کسب کرده و بعد از رسیدن امتیازات به حد نصاب ( ۴ امتیاز ) به صورت خودکار در قرعه کشی شرکت داده می شوند. جوایز این قرعه کشی متشکل از جوایز نقدی و غیره نقدی مانند کمک هزینه سفر به مشهد مقدس ، کمک هزینه سفرهای تفریحی ، جوایز نقدی نفیس و غیر نقدی شامل بالارفتن پورسانت نمایندگان تا ۵۰ درصد برای مدت مشخص ، طراحی سایت رایگان و … خواهد بود.لازم به ذکر است که هدایای نقدی و غیر نقدی با توجه به تعداد شرکت کنندگان در روز قرعه به صورت لیستی کامل قرار داده خواهد شد.

تاریخ قرعه کشی : ۵ اسفندماه سال ۱۳۹۳ همزمان با میلاد حضرت زینب و روز مهندس
جهت دریافت اطلاعات بیشتر با تلفن های پشتیبانی سایت تماس بگیرید.