طرح ویژه تابستان ۹۴

تابستان گرم ۹۴ با سایت اروم نت

با پرداخت ۹۹۰۰ تومان صاحب وب سایت شوید.

مالکیت ۱۰۰ ٪

در تابستان ۹۴ تنها با پرداخت ۹۹۰۰ تومان گروه طراحی سایت اروم نت، برای شما سایت طراحی می کند و مالکیت ۱۰۰٪ استفاده و … آن را به شما واگذار می کند.

راهنمای طرح :

برای استفاده از این طرح ویژه حتما باید یکی از ۳ گزینه پرداخت یعنی ۶ ماه – ۱ ساله و ۲ ساله را انتخاب و پرداخت نمایید.

سپس با مراجعه به قسمت ثبت درخواست طرح تابستان ۹۴ و وارد کردن اطلاعات به همراه کد پرداخت درخواست خود را ثبت نمایید.

بعد از ثبت ، اطلاعات توسط گروه طراحی سایت اروم نت بررسی شده و نهایتا در صورت تایید اطلاعات ، سایت شما آماده و تحویل داده خواهد شد.

سایت با امکانات ساده از قبیل : ارسال نوشته ، فایل ، عکس و … – ثبت نظر توسط بازدید کنددگان – دسته بندی مطالب – برچسب مطالب- ساخت بی نهایت برگه بدون محدودیت و با تمام امکانات – ارائه ایمیل مخصوص سایت مثل info@yourdomian.ir و بعضی امکانات که با صلاحدید گروه طراحی سایت اروم نت راه اندازی خواهد شد. در صورت درخواست امکاناتی که مد نظر مشتری می باشد هزینه آن جدا محاسبه خواهد شد.

پرداخت هزینه طراحی تا ۲۴ ماه خواهد بود و بعد از آن فقط هزینه سالانه هاست و دامنه که مبلغی در حدود ۴۰ هزارتومان می باشد دریافت خواهد شد. ( ۴۰ هزارتومان برای سال ۹۴ بوده و در صورت کاهش یا افزایش مبلغ هاست و دامنه به صورت جهانی ، مبلغ فوق تغییر می یابد و همچنین ۴۰ هزارتومان برای ۱ سال می باشد.)

با توجه به پرداخت حق طراحی ، دامنه و هاست به صورت اقساط امکان دسترسی به هاست و همچنین مالکیت دامنه نخواهد بود و در صورت پرداخت هزینه ۲۴ ماه طراحی ، مالکیت دامنه با شما خواهد بود.

در طرح دو ساله ، هزینه سال دوم هاست و دامنه به عهده شما بوده و در پایان سال اول فاکتور آن برای شما ارسال می گردد و شما باید آن را پرداخت نمایید.(این هزینه ، مبلغ ناچیزی می باشدو فقط شامل هزینه تمدید دامنه و هاست می باشد.)

با قبول شرایط و قوانین شما باید به مدت یکسال هزینه طرح را پرداخت نمایید و در صورتی که طرح از طرف شما لغو گردد ۵۰ درصد هزینه سالانه دریافت و مابقی استرداد می گردد. در صورتی که طرح از طرف ما لغو گردد کل هزینه پرداختی توسط شما ، به شما عودت داده می شود.

لازم به ذکر است که پشتیبانی از این سایت ها رایگان نبوده و پشتیبانی فقط شامل هاست می شود.

همچنین سایر قوانین نیز با صلاحدید گروه حتی می تواند بعد از ثبت درخواست و تحویل آن تغییر پیدا کند اما مبالغ پرداخت شده به هیچ وجه تغییر نخواهد کرد.

در صورت عدم توانایی پرداخت یکجای مبالغ ، با واحد پشتیبانی سایت در تماس باشید تا نسبت به پرداخت اقساط و یا به صورت چکی اقدام شود.

جهت اینکا به صفحه تماس با ما به آدرس http://design.oromnet.ir/?page_id=161 مراجعه نمایید
راهنمای انتخاب و ثبت نام طرح

۱-به لینک زیر مراجعه نموده و طرح خود را با توجه مبلغ  خود و سایر موارد مد نظر خود انتخاب نمایید.

http://pay.oromnet.ir/%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%DB%B9%DB%B4-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%85-%D9%86%D8%AA/

۲- بعد از انتخاب طرح و پرداخت مبلغ طرح ، اطلاعات داده شده از طرف سایت که شامل شماره سفارش ، کد رسید دیجیتالی و … می باشد را ذخیره نمایید.

۳-به آدرس زیر مراجعه نمایید. در صفحه زیر اطلاعات خود را به درستی وارد نمایید و کلید ثبت سفارش را بزنید.

http://design.oromnet.ir/?page_id=521

۴-در صورت ثبت صحیح اطلاعات ، با توجه اطلاعات تماسی ارائه شده در قسمت ثبت سفارش از طریق ایمیل و یا تماس ، با شما تماس گرفته شده و قرارداد طراحی سایت برای شما ارسال می گردد.

۵-مراحل بعدی در تماس به اطلاع شما می رسد.

درباره نویسنده